Image Alt

Teenused

BIM Koordineerimine

BIM projekteerimine algab rakenduskavast – koostatakse standardite reeglistik, millele projekt peab vastama.

Eskiisprojektile tuginedes loome standardiseeritud kontrollsüsteemi, mis analüüsib üldist ja detailset infot ning edastab tulemused osapooltele. Mudeldamisel kontrollime, et andmestik oleks loogilise struktuuriga, mudelite komponendid sisaldaksid vajalikku infot ning kogu teave oleks hõlpsalt osapoolte vahel navigeeritav.

Kogu ehituse arhitektuuri, konstruktsioonide ja süsteemide info on koondatud üheks mudeliks, mida on võimalik kihtide kaupa vaadelda ja muuta.

BIM Projekteerimine

Mudeldamine

BIM on lühend protsessist nimega Building Information Modelling, kus põhirõhk on “I-l” ehk informatsioonil, aga algab kõik 3D mudelist.
Visualiseerides ehituse kõik detailid, on 3D mudel kogu projekti aluseks. Sellega veendutakse, et kõik on nagu peab, enne kui projekti päris elus realiseerima hakatakse. BIM 3D mudel ei ole lihtsalt disainitud ilupilt, BIM mudel sisaldab kihtide kaupa metainfot, mida osapooled saavad sujuvalt ja sünkroniseeritult muuta.

Andmete haldamine

BIM projekteerimine on rohkem kui informatsiooni edastamine. See on osapoolte infovahetus, mille käigus selguvad parimad lahendused. Andmete muutmisel on koheselt näha erinevate arhitektuursete või insenertehniliste lahenduste mõjud; simulatsioonidega saab ettekujutuse liikumiste trajektooridest, õhuvooludest, päevavalguse osakaalust, vaadetest interjöörist väliskeskkonda jne.

Iga ehitusprojekt sisaldab suurel hulgal infot alates materjalidest ja hindadest kuni halduskulude ja oodatava “elueani” välja. BIM projekt koondab kogu selle info juba enne kui kopp maasse lüüakse. BIM mudeli kaudu saab ette näha ja ennetada võimalikke probleeme tulevikus.

3D Visualiseerimine

3D visualiseerimisega

3D visualiseerimisega saab reaalse ettekujutuse kogu projektist või mõnest selle osast väga erinevas detaili- ja kvaliteedivahemikus. Pakume 3D ilupiltide koostamise kõrvale ka animatsioone ning Virtuaal Reaalsuse lahendusi.

 

Kiirvisualiseerimine

Kiirvisualiseerimine on vähese ajakuluga teostatud graafiline pilt, mis pole külll väga detailirohke, aga annab piisava ülevaate, eeliseks on kiirus ja suhteline odavus. Lisaks saab antud tehnoloogiat ühendada otse lingiga projekteerimis meeskonnaga, kus muudatused jooksevad visualiseerimisse mõne nupu vajutusega.

ArchiCAD'is projekteerimise tugi ja arendamine

ArchiCADi templite koostamine
Aitame koostada vastavalt ettevõtte töötavadele ja soovidele, neile kõige sobilikuma ja kasulikuma templi.
Templi koostamisele tuleb kaasa ka templi koolitus ning kasutusjuhend.

ArchiCADi projekteerimis protsessi nõustamine ja kavandamine
Aitame koostada projekteerimis protsessi, kus arvestame kõikide osapooltega ning projekteerimis tingimustega.
Kavandame graafiku või rakenduskava kõikidele osapooltele, et projekteerimine liiguks sujuvalt ja väheste takistustega.

ArchiCADi BIM projekti tugi
Oleme abiks BIM projekteerimis ArchiCADis. Hoiame projekti korras ja töötavana ning vajadusel ka aitame teisi projektiga seotuid inimesi, et nemad ka saaksid pakkuda kvaliteetset BIM projekteerimist.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor
[mkdf_separator type='normal' position='center' border_style='solid' color='' width='' thickness='' top_margin='8px' bottom_margin='' title='' ]
[mkdf_separator type='normal' position='center' border_style='solid' color='' width='' thickness='' top_margin='' bottom_margin='5px' title='' ]
[mkdf_separator type='normal' position='center' border_style='solid' color='' width='' thickness='' top_margin='5px' bottom_margin='' title='' ]
[mkdf_icon_with_text layout=”full-width” type=”icon-left” icon_pack=”dripicons” dripicon=”” title_tag=”p” target=”_blank” custom_icon=”819″ title=”Black Street 175 / New York” link=”https://goo.gl/maps/N5MzWwNe9oT2″]
[mkdf_icon_with_text layout=”full-width” type=”icon-left” icon_pack=”dripicons” dripicon=”” title_tag=”p” target=”_blank” title=”dor@mikado.com” link=”mailto:dor@mikado.com” custom_icon=”820″ title_padding=”0 0 0 3px”]
[mkdf_separator type='normal' position='center' border_style='solid' color='' width='' thickness='' top_margin='' bottom_margin='9px' title='' ]